Role request (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Changed
sr: Промењен
