Role request (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: User management
te: వాడుకరుల నిర్వహణ
