Role request (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Roles
ur: رولز

en: Authored on
ur: تصنیف بر
