Role Watchdog (2.0.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Action
hr: Akcija

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Change
hr: Promijeni

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
