Role Watchdog (2.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
