Role Watchdog (2.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
