Role Watchdog (2.0.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
