Role Watchdog (2.0.2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Action
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Change
cs: Změnit

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
