Role Watchdog (2.0.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Author
cy: Awdur

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
