Role Watchdog (2.0.2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Action
fi: Toiminto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Change
fi: Muuta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Master
fi: Isäntä
