Role Watchdog (2.0.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
