Role Watchdog (2.0.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Action
ne: कारवाही

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Authored by
ne: लेखक
