Role Watchdog (2.0.2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Change
nl: Wijzigen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
