Role Watchdog (2.0.2) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Action
oc: Accion

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Change
oc: Modificar

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
