Role Watchdog (2.0.2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Action
ta: செயல்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
