Role Watchdog (2.0.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Action
te: చర్య

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Change
te: మార్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
