Role Watchdog (2.0.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Action
tr: Eylem

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Change
tr: Değiştir

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
