Role Watchdog (2.1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Name
az: Ad

en: Created
az: Yaradıldı

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
