Role Watchdog (2.1.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Action
ms: Tindakan

en: Name
ms: Nama

en: Created
ms: Diciptakan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: About
ms: Perihal
