Role Watchdog (2.1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Role ID
ru: ID роли

en: Authored by
ru: Автор

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
