Role Watchdog (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси
