Role Watchdog (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Change
da: Skift

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende
