Role Watchdog (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
