Role Watchdog (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
