Role Watchdog (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
