Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
