Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Change
eu: Aldatu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
