Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um
