Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Role ID
id: ID peran

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Change
id: ubah

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun
