Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор
