Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон
