Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Role ID
pl: ID roli

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Change
pl: Zmień

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
