Role Watchdog (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
