Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
