Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por
