Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Change
lt: Keisti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
