Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
