Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
