Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Change
ps: بدلون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
