Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
