Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Change
sv: Ändra

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
