Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்
