Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
