Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
