Role Watchdog (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Change
uk: Змінити

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: History ID
uk: Ідентифікатор історії

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
