Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Action
ca: Acció

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Change
ca: Canvia

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Master
ca: Mestre
