Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Created
de: Erstellt

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Role ID
de: Rollen-ID

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Change
de: Ändern

en: Changed
de: Geändert

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Email Settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: Monitor for change
de: Änderungen überwachen

en: Select roles to monitor for change.
de: Rollen auswählen, die überwacht werden.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Asc
de: Aufsteigend

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
