Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Change
he: חשב

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
