Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Change
ja: 変更

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Email Settings
ja: メールの設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
