Role Watchdog (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Change
ka: შეცვლა

en: - All -
ka: - ყველა -
